Altunizade Böcek İlaçlama

Altunizade böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar böcek ilaçlama şubemiz çatısı altında, kaliteli, etkili ve tesirli ilaçlar kullanarak en modern yöntemlerle ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere, kemirgen, asalak, parazit ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol edilmesi ve yok edilmesi adına hizmet veren Altunizade haşere ilaçlama servisimizi 7/24 arayarak en ucuz fiyata kaliteli ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz. Böcek ilaçlama şirketlerinin yapmış olduğu çalışmalar ile bugünkü halini alan;

  • Sıvı ilaçlama tekniği
  • Kokusuz ve kokulu ilaçlama seçenekleri
  • Jel ilaçlama metodu
  • Fare istasyonları tekniği

İle baş edemeyeceğimiz hiçbir haşere türü bulunmamaktadır. Bizimle yılın 365 günü iletişime geçerek haşereleri etkisiz hale getirebilirsiniz.

Haşereler Neden Çoğalır?

Haşereler neden çoğalır? Altunizade’de sıklıkla şikayet edilen haşere türleri arasında lağım faresi ve hamamböceği yer almaktadır. Bu iki türün dışında diğer zararlı canlı türleri de yer almaktadır. Haşerelerin yaşam alanlarımıza girmesine neden olan belli başlı kurallar bulunmaktadır.

  • Haşereler insanların gölgesi altına yaşamaya mahkumlardır. Haşere ve kemirgen türleri doğal yaşam alanlarının bozulması nedeniyle, besin kaynağı, barınma ve üreme evrelerini gerçekleştirebilecekleri bir alana ihtiyaç duymaktadırlar.
  • Haşereler nemli, rutubetli ve küflü ortamları tercih ederler. Bu yüzden yaşam alanlarınızın hijyenik olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.
  • Ancak yaşam alanlarınızı hijyenik tutmak size garanti vermez. Çünkü haşereler kapı altlarından, açık unutulan pencerelerden, mutfak, tuvalet ve banyo lavabolarından kolaylıkla içeri girebilmektedirler.
  • Haşere ve kemirgenler aynı zamanda dışarıdan satın almış olduğunuz bir eşya üzerinden veya evcil hayvanlarınıza tutunarak ta kolaylıkla yaşam alanlarınıza girerler.
  • Duvar çatlakları pencere kenarlarındaki boşluk, kırık camlardan içeri rahatlıkla girerler.

Haşerelerin neden çoğaldıklarını bilen ve modern metotlar ile mücadeleye girişen firmamız yetkilileri alanında uzman ve sağlam referanslara sahip olan bir firmadır. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

7/24 Kaliteli, Ekonomik ve Garantili Hizmet Anlayışı

Haşere ve kemirgenlere karşı alınması gereken tek önlem ve tek çözüm ilaçlama yapmaktır. Altunizade ilaçlama servisimiz size bu konuda 7/24 destek verdiği gibi, sizleri tüm haşere ve kemirgenlerden en ekonomik fiyatlarla da hizmet sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama servisimiz, TSE kalite standartlarına uygun ilaçlara ve ilaçlarda bulunan temel damgaya sahiptir. Lekesiz ve iz bırakmadan hedef odaklı ilaçlamalarınız için bizleri aramanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir