Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-insani-isirirmi

Hamam böceğinden kurtulmak için şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. En kaliteli yöntemlerle hizmet veren şirketimiz, hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında en deneyimlisi ve en iyisi ozilaclama.com firmasıdır.

Kadıköy ilçesi, büyüklüğü bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. En kalabalığı olmasıyla birlikte, böcek popülasyonu açısından da yoğun bir ilçedir. Şirketimiz ilçenin tüm semtlerine 7/24 servis olanağı sunmaktadır. Servislerimiz ilçe genelinde aralıksız hizmet vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

 • Bostancı
 • Caddebostan
 • Eğitim
 • Caferağa
 • Erenköy
 • Fenerbahçe
 • Fikirtepe
 • Göztepe
 • Koşuyolu
 • Kozyatağı
 • Merdivenköy
 • 19 Mayıs
 • Rasimpaşa
 • Sahrayıcedit
 • Suadiye
 • Osmanağa

Hizmetlerimiz bu semtlerin hepsinde ekonomik şekilde yürütülmektedir. Uygun fiyatlarla uyguladığımız işlemler, tüm halkımızın faydalanması içindir. İlçe halkının sağlıklı alanlarda yaşaması için hamam böceği ile mücadele etmekteyiz.

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

Hamam böceği ilaçlaması, farklı teknik ve yöntemlerle yapılmaktadır. Şikâyetlerin geldikleri alanlar, alanın genişliği, böceklerin yoğunluğu tekniklerin değişmesinde etkin rol oynamaktadır. Böceklerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda etkili olan ilaç, kokuludur. Kokulu ilaçlama yapılırken, alanı terk etmek gerekir. İşlem sırasında, alandan evcil hayvanlar da çıkarılır. Yiyeceklerin ve içeceklerin üzeri örtülür. Uzmanlarımız yapmanız gerekenler konusunda, sizleri yönlendireceklerdir.

Kokusuz ilaçlar da böceklerin yoğun olmadığı alanlarda uygulanabilir. Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hamam böceği ilacı budur. Çünkü işlem sırasında, alanda durabilir ve günlük işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Şirketimiz iki yöntemi de başarı ile uygulamaktadır. İlaçların tümü Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu sayede işlem sırasında da, sonrasında da insan sağlığı ilaçlardan etkilenmez.

Hamam Böceğinin Zararları

Hamam böceğinin zararları ile başa çıkmak ve kalıcı olarak yaşam alanlarından uzaklaştırmak için profesyonel destek almalısınız. Zira bu böcekler, bulaşıcı hastalıkların yayılmasında aktiftir. Pis alanlarda yuva kurarlar. Buralardan topladıkları bakterileri ve virüsleri, sırtlarında taşılar. Besinlerimizin üzerinde gezinirler. Besinlerimizin üzerine, salyalarını ve dışkılarını bırakırlar. Bu şekilde zararlı bakterilerin, vücudumuza girmesini sağlarlar.

Kadıköy hamam böceği ilaçlama hizmetlerimiz, bulaşıcı hastalıkların yayılmasına engel olmak için çalışmaktadır. Çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Sağlıklı alanlarda yalamak için bize ulaşın.

Hamam Böceği İlaçlama Slayt Gösterisi

Hamamböceği İle Mücadele

hamam-böcek-jeli-nasil-kullanilir

Hamam böceği ile mücadele çok eski yıllara dayanmaktadır. Bir dönem hamam böceklerini kontrol altına almak için pek çok metot geliştirilmiş olup, ancak istenen sona ve başarıya ulaşılamamıştır. Değişen dünya şartları  biyolojik olarak incelenmesine olanak tanımıştır. Dışarıdan yapılan gözlemler hamam böceği türünün kendi salyası, pisliği ile beslendiğini, ölen türdeşleri tarafından yenildiği bilgisine sahip olunmuştur. Hantal bir yapıya sahip olan hamam böceklerinin uçmama özelliği de hesaba katılarak bu zararlı canlı türleri üzerinde sıvı ilaçlama uygulamasının kar etmeyeceği kanısında varılmıştır.

Bu bilgiler ışığında, hamamböceklerinin kontrol altına alınma süreçlerinde profesyonel böcek ilaçlama şirketleri jel ilaç yöntemini geliştirerek bu böcek türleri üzerinde galibiyeti hedeflemişlerdir. Nitekim yapılan test ve deneylerde, hamam böceklerinin güzergahına yerleştirilen jel ilaçlama uygulamasının sonucunda galibiyete erişilmiştir.  Hamam böcekleri jel ilaçla temas ederek yuvalarında ölerek bu zehri tüm türdeşlerine bulaştırma bulaştırarak bir domino etkisi yaratmışlardır.

Bunun bilincinde olan Ziraat Mühendisleri günümüzde hamam böcekleri için bu mucizevi uygulamayı gerçekleştirmektedirler. Sizler de böcek ilaçlama şirketimizle irtibata geçerek jel ilaçlama uygulamaları ile kolayca hamamböceklerinden kurtulabilirsiniz.

Hamam Böceği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hamam böceği nerede yaşar?
Hamam böceği nereden gelir?
Hamam böceği mikrop taşır mı?
Hamam böceği nasıl ölür?
Hamam böceğinden kurtulma yöntemleri nelerdir?
Hamam böceği jeli nedir?
Hamam böceği kaç sene yaşar?
Hamam böceği kaç günde doğurur?
Hamam böceği ne yer?
Hamam böceği ilacı nerede satılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir