Maltepe Böcek İlaçlama

Maltepe Böcek İlaçlama

Maltepe böcek ilaçlama servisimiz İstanbul Anadolu Yakasında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul’un gözde ve güzide ilçelerinden olan Maltepe ilçesinde ismini bu ilçeden alan Maltepe böcek ilaçlama şirketimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınma süreçlerinde aktif olarak rol oynamaktadır. Haşere, kemirgen türlerinin etkisiz hale getirilmesi ve kontrol altına alınırken kullanılan modern yöntemleri de ön planda tutan ilaçlama şirketimiz hizmetlerini aksatmadan, kesintisiz olarak 7/24 sürdürmektedir.

Maltepe böcek ilaçlama şirketimiz başta Maltepe merkez olmak üzere, Maltepe’de özel ve kamu kuruluşlarına ilaçlama hizmeti verirken aynı zamanda Maltepe’de bulunan tüm semteler ve tüm mahallelere de ilaçlama servi göndermektedir. Hizmet alanlarımız oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Başlıca ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler;

  • Küçükyalı, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Yalı, Zümrütevler, Bostancı, Bağdat Caddesi, Aydınevler’dir.

Haşere ve kemirgenler insanların yaşam alanlarında çeşitli tahribatlara neden olurlar. Bu tahribatlar hem maddi hem de manevi tahribatlardır. Bu tahribatların dışında çeşitli istila ve salığın hastalıklara da sebebiyet veren haşerelere karşı mutlaka önlem alınması gerekmektedir. Bu önlemler elbette bireysel olarak değil, dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi tarafından yapılması gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Mücadele ve yöntemler nelerdir? Haşerelere karşı mücadele her zaman için uzman kişi ve kurumlarca yapılmalıdır. Modern teknoloji ışığında, tesirli ve etkili ilaçların kullanılması gerekmektedir. Bu teknolojik gelişmeleri sağlığa karşı kullanan böcek ilaçlama şirketimizin kullandığı başlıca kalıcı ve kesin çözümler sunan mücadele yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

Maltepe böcek ilaçlama servisi olarak kurumsal marka kimliğimizden ödün vermeden 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizlerle internet sitemizde yer alan iletişim numaraları sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

% 100 Garantili İlaçlama Hizmeti, Ekonomik Fiyat Garantisi, 7/24 Kesintisiz Destek

Maltepe böcek ilaçlama şirketimiz, % 100 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu hizmeti sunarken ekonomik fiyat garantisi de vermekteyiz. Güvenli, Kaliteli ve tesirli ilaçlarımız sayesinde 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama şirketimiz, tüm sertifikalara sahiptir. Bugün Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen firmamız, leke ve iz bırakmadan hedef odaklı ilaçlama hizmeti vermektedir.

Maltepe’de Haşere İlaçlama Yapılan Semtler

Maltepe’de bahçe ilaçlama gibi dış mekan ilaçlamalarının yanı sıra kapalı alanları kapsayan apartman ilaçlama uygulamalarını da yürütmekteyiz. Maltepe’deki semtler başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Kocaeli merkezli çalışan firmamızın başlıca hizmet verdiği semtler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir