Pire İlaçlama

Pire ilaçlama yaşam alanınızı istila eden pirelerin yok edilmesi için başvurulan profesyonel uygulamadır. Bulunduğu alanı kısa zamanda saran pireler, doğru zamanda önlem alınması gereken haşere türleridir. Pire ilaçlama uygulamaları ile pirelerin yuva oluşturduğu alanlar belirlenerek ilaçlanmalıdır. İnsan ve hayvan kanı emerek beslenen pire, çok sayıda hastalığın taşıyıcılığını üstlenmektedir. Pirenin zararları ilaçlama uygulamaları ile mutlaka önlenmelidir. Bütün mekanlarda sıklıkla karşılaştığınız pire ile mücadele etmek için profesyonel bir ekipten destek almanız şarttır. Firmamızda mekan fark etmeden uyguladığımız ilaçlama uygulamalarını şu başlıklar altında verebiliriz;

 • Ev İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Okul İlaçlama

Pire ilaçlama işleminin yanı sıra; hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri, pire sorununa profesyonel çözümler üreten kurumsal firmalardır. Ev, işyeri, ofis, okul, apartman, bahçe, site gibi alanlarda oluşan ve oluşabilecek tüm haşere türlerine karşı hizmet sağlayan pire ilaçlama firmaları, gün boyu hizmet sağlamaktadır. Amatör uygulamalar sonucu daha büyük sorunların yaşanmasına engel olan pire ilaçlama şirketleri, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı pire ilacı kullanılmalıdır.

Firmamız ilaçlama sektörün gerektirmiş olduğu tüm yasal izinlere ve belgelere sahip olarak yıllardır yerini korumaya devam etmektedir.

Pirenin Zararları

Pirelerin zararları sadece insanlara değil aynı zamanda hayvanlara vardır. İnsanların hasta olmasına neden olan haşere türleri, yaşam alanlarımızdan uzak tutulmalıdır. Pirenin zararları insanlar üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaratırken evcil hayvanlarında hastalanmasına neden olmaktadır. Evcil hayvanların tüylerinin arasına yerleşen pire, kısa zamanda çok sayıda yumurta bırakır. Bu gibi durumlarda pireler etrafa da sıçrayarak problemin büyümesine neden olurlar. Evcil hayvanınızı veteriner kontrolünde pirelerden arındırmalısınız. Aynı zamanda pirenin var olabileceği ortamlar ilaçlama firmaları tarafınca ilaçlanmalıdır.

Pire türlerinden bulaşan hastalıklar;

*Veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, hepatit virüsü

Pire İlaçlaması Nasıl Uygulanır?

Pire ilaçlaması nasıl uygulanır? Pire ilaçlama uygulamaları alanında tecrübe ve bilgi sahibi ilaçlama personelleri tarafında haşere türü tespit edilerek uygulanır. Haşere türü tespit edildikten sonra yoğunluğu ve ilaç miktarı belirlenerek en etkili ilaçlama yöntemi seçilir.

Kısa Zamanda Etki Sağlayan İlaçlama teknikleri;

 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Sıvı ilaçlama

Firmamız 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Haşere sorunlarınız için gün boyu Müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

kadikoy-pire-ilaclama

Pire ilaçlama fiyatları nasıl hesaplanmaktadır? Pire ilaçlama fiyatlarının nasıl hesaplandığına ilişkin haşere ilaçlama firmamızın çağrı merkezini arayarak, yardım, bilgi, destek talebinde bulunabilirsiniz. Ancak ilaçlama fiyatlarının temelinde fiyatların hangi kriterler bazında hesaplandığını öğrenmek istiyorsanız, ilaçlama şirketimizin bu konuda yaptığı çalışmalara göz atabiliriz. Her haşere türünün kontrol altına alınma metodu farklıdır.  Bu yüzden haşere ve kemirgen türleri fizyolojik ve biyolojik olarak bir birilerinden ayrılırlar. İlaçlama fiyatlarının değişmesine neden olan sonuçlardan biri de haşere çeşitliliğidir.

İlaçlama fiyatlarının belirlenmesinde 3 önemli kriter bulunmaktadır. Bu önemli kriterlerin başında;

 • İlaçlamanın yapılacağı açık ve kapalı alanların yer büyüklüğü, yüzölçümü, yani metrekaresi yer almaktadır.
 • İkinci kriter; ilaçlama uygulama ve işlemlerin gerçekleşeceği alanda bulunan haşere yoğunluğu ve haşere çeşitliliğidir. Çünkü sıvı ilaçlama ile kontrol altına alınabilecek bir böcek türü ile bir kemirgen türüne uygulanacak işlem aynı değildir.
 • İlaçlama fiyatlarını belirleyen ve önemli kriterlerden sonuncusu da bu alanlarda toplam tüketilecek ilaç miktarı ve kullanılacak olan cihaz, ekipmanlardır. (Fare İstasyonu kurulumu gibi)

Pire ilaçlama fiyatları ve ekonomik fiyat tarifelerimiz için 7/24 hizmet veren şirketimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Pire nasıl yok edilir?
Pire Nasıl Anlaşılır?
Pirenin zararları nelerdir?
Pire ile mücadele yöntemleri nelerdir?
Pire nerede bulunur?
Evcil hayvanlar pireyi eve taşır mı?
Pire nasıl beslenir?
Pire İlaçlama nasıl yapılır?
Evde pire varsa ne yapılmalı?
Pire yumurtası nasıl temizlenir?

2 thoughts on “Pire İlaçlama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir