Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama

Adalar böcek ilaçlama mevsimsel farklılık gözetmeden bütün zamanlarda yapılabilen bir çalışmayı kapsar. İlaçlama operasyonlarımızda başvurduğumuz teknik ve kullandığımız böcek ilaçları sektörde bizi lider koltuğuna taşımaktadır. Adalar ilaçlama hizmeti tam da bu noktada oldukça önemli bir işleve sahiptir. Adalar, İstanbul’un en gözde ilçelerinden biridir. Hem yerleşim alanı, hem yeşili ve denizi ile oldukça ünlü olan bu ilçemiz, aynı zamanda tatil mekanları ile de meşhurdur. Fakat doğal yaşamın fazla oluşu, haşereler için de oldukça elverişli bir ortam yaratmaktadır. Bu sebeple sıklıkla ilaçlama yaptığımız ilçelerimizden biridir. Bahçe ilaçlama faaliyetleri başta olmak üzere bütün ilaçlama operasyonlarında kontrol altına aldığımız haşereleri yaşamınızdan çıkarıyoruz. Şirketimiz pire ilaçlama ve diğer tüm böcek ilaçlama faaliyetleri için bir telefon uzağınızda beklemektedir.

İlaçlama Yöntem ve Tekniklerimiz

İlaçlama yöntemleri haşere türüne ve ilaçlama yapılacak mekanın özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Mekan ayrımı gözetilmeden işyeri ilaçlama uygulaması da yapan firmamızda fare kemirgeni ile de mücadele edilmektedir. İlaçlama metotlarımızı başlıklar altında sıralamak gerekirse;

  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama

Adalar böcek ilaçlama firmamızın gerçekleştirdiği başarılı operasyonlardan indirimli fiyatlar ile yararlanmak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Haşereler

İlaçlama yaptığımız haşereler sağlığınız ile beraber sizden birçok şeyi alıp götürür. Psikolojik tedirginliklerin başlıca nedeni olan bu böceklerden kurtulmanın tek yolu profesyonel ilaçlamadır. Yukarıda sıraladığımız;

  • Sıvı ilaçlama tekniği ile arı, pire, sinek türleri ve tahtakurusu haşeresinin yanı sıra akrep, çıyan ve kene türüne de çare bulmaktayız.
  • Genellikle duvar diplerine ve kapı duvarlarına uygulanan jel ilaçlar hamam böceği, kakalak, kalorifer böceği ve karafatma üzerinde kesin sonuç elde eder.
  • Kemirgen gruplar içinde yer verdiğimiz fare ve en tehlikeli türü lağım faresi kurduğumuz bir düzenek sayesinde etkili bir şekilde yok edilir.
  • Kırkayak, halı böceği, gümüş böceği ve Türkiye’de bulunan bütün haşerelerden firmamız desteği ile etkili yöntemler aracılığı ile kurtulmanız mümkündür.

Adalar böcek ilaçlama firması en tecrübeli ve eğitimli ekipmanıyla, Sağlık Bakanlığından onaylı ve kesin sonuçlar veren ilaçlarıyla sizlere her zaman hizmet vermektedir. Bize ulaşmanız için çağrı merkezlerimiz 24 saat, her gün açıktır. En ekonomik fiyatlarımızı ve uygulama yöntemlerimizi öğrenmek için bizi arayabilir veya talep formumuzu doldurarak bizlerin size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir