Kadıköy Bahariye Böcek İlaçlama

Kadıköy Bahariye Böcek İlaçlama

Haşere ve böcek istilaları bir alanda ciddi oranda kalite kaybına sebep olur. Her gün detaylı bir temizlik yapılsa bile bu hijyen kısa süreli olur. Zira temizlenen alanlara temas eden, dışkı ve bakteri bırakan böcekler temizliği geçersiz kılmaktadır. Bu nedenle, yüzeysel temizlikten önce alanın pis olmasına sebep olan durumlar ortadan kaldırılmalıdır. Bu nedenlerin başında gelen böcek ve haşereler; vakit kaybetmeden ortadan kaldırılmalıdır. Kadıköy Bahariye böcek ilaçlama firması gibi kuruluşlardan yardım alarak kaliteli ve profesyonel bir ilaçlama hizmeti elde edebilirsiniz.

Bahariye’de Böcek İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Kadıköy’ün güzide muhitlerinden biri olan Bahariye, yerleşimlerin ve alışveriş mekanlarının fazla olduğu bölgelerdendir. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Bahariye bölgesinde, kalabalık nedeniyle bakteri ve mikrop oranı hayli yüksektir. Böyle ortamlarda hijyen eksikliği sorunu toplumu doğrudan etkilediği için bu sorunu ortadan kaldırmak adına müdahale edilmesi zorunluluktur. Dükkan, iş hanı ve evlerde karşılaşılan böcek istilası problemleri; Bahariye böcek ilaçlama servisimiz tarafından karşılanmaktadır. Firmamız; en etkili ilaçlama yöntemleriyle Kadıköy’ün tamamında ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İlaçlama uygulamaları sırasında kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş olup Dünya Sağlık Örgütü’nün de desteklediği içeriğe sahiptir. En çok tercih ettiğimiz ilaçlama yöntemleri ise şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Sıvı ilaçlama tüm böcek ve haşere türleri için kullanılmakta olan bir yöntemdir. Birkaç saat içinde etkisini göstermeye başlar. Yaşayan böcekleri öldürür ancak yumurtadakilere tesiri olmaz. Bu sebeple yumurtaların çatlaması için bir süre daha ilacın muhafaza edilmesi gerekir. Bunun için de bir müddet sulu temizlik yapılmaması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanır. Kokulu ilaçlama fare gibi haşereler üzerinde daha çok etkilidir. Alanın boşaltılması mümkün değilse kokusuz ilaçlama tercih edilir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi böcek türleri için kullanılır. İlacı yiyerek yuvaya giden böcek kısa süre içinde ölür. Diğer böcekler de onu yiyerek yok olur. Bu yöntem kokusuz ve pratik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. 

NOT: İlaçlama uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için Bahariye Kadıköy böcek ilaçlama servisinin müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir