Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama servisi, tüm haşerelere karşı uyguladığı en etkili ilaçlarla Beykoz halkının daima hizmetindedir. Ziraat mühendislerimizin hazırladığı ve Sağlık Bakanlığının onayladığı ilaçlarla sizlerin sağlığına zarar vermeden ilaçlama yapıyor ve uygulamalarımızı en kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. İlaçlama yapan yetkililerimiz uygulama konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrodan oluşmaktadır. Firmamızı aradığınızda personellerimizin sizlere yönlendireceği 2 soruya vereceğiniz yanıt ücretin belirlenmesinde etkili olur. Bunlar;

  1. Şuanda haşerenin istilasında olan alanın büyüklüğü ne kadardır?
  2. İstilaya neden olan böceğin yoğunluğu ne orandadır?

İşte bu 2 soruya vereceğiniz yanıt sonucunda personellerimizin karar verdiği böcek ilacı miktarı ev ilaçlama fiyatları oluşumunda etkili faktörler arasında yerini alır. Beykoz böcek ilaçlama firmamız ile iletişime geçerek ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama Uygulaması Yaptığımız Haşereler

İlaçlama uygulaması yaptığımız haşerelerin sayısı yüzleri bulmaktadır. Firmamız 100’den fazla haşere türünde ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

  • En çok yakınılan haşere türleri arasında pire, fare türlerinin hepsi, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatma, karınca, sinek türlerinin hepsi, kırkayak, gümüş böceği, kene arı, sümüklü böcek ve maytlardır.
  • Ayrıca kertenkele, halı böceği, kulağakaçan, danaburnu, top böceği, tahtakurusu, kakalak, tespih böceği, çekirge, güve, uyuz böceği gibi hemen her türdeki haşere türlerini ilaçlıyoruz.
  • Daha zararlı olan akrep, yılan, çıyan gibi türlere de en etkili yöntemleri uygulayarak sizleri onlardan kurtarıyoruz.

Beykoz ilaçlama firmamız uzman kadrosu ile fare ilaçlama ve pire ilaçlama operasyonlarını gerçekleştirmek üzere bir telefon uzağınızda beklemektedir.

İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama yöntemlerimiz en modern ve en etkili tekniklerden oluşmaktadır. Hangi yöntemin belirleneceği konusunda ise mekandaki haşere türü, mekanın fiziksel özellikleri, kadromuzun tecrübeleri ve müşterilerimizin önerileri dikkate alınmaktadır.

  • Jel İlaçlama: En pratik ve kullanışlı ilaçlama yöntemidir. Kalorifer böcekleri ve hamam böceklerine karşı uygulanır. Herhangi bir kokusu ve yan etkisi yoktur.
  • Sıvı İlaçlama: İlaçlama yapılacak mekanın dip ve köşelerine sıvı ilaç sıkılarak yapılır. Uzun süre kalıcılığı vardır.
  • Kokulu İlaçlama: Özel aletlerle ilaçlama yapılacak alana sisleme yöntemiyle ilaç sıkılır. Oldukça yoğundur. En küçük noktalara kadar etkisi vardır.
  • Kokusuz İlaçlama: Bizlere herhangi bir olumsuz veya yan etkisi yoktur, ilaçla temas eden tüm haşereleri zehirleyen bir ilaçlama yöntemidir.
  • Fare İstasyonları: İçlerine yem koyularak özel kutular hazırlanır. Bu yemleri yemek için fareler kutulara girer ve zehirlenerek ölür.

İlaçlama yapılan mekanlar: Firmamız tüm açık ve kapalı alanları ilaçlama yapmakla kalmayıp, tüm toplu taşıma araçlarını, ticari ve kişisel araçları da ilaçlamaktadır. Ev ve iş yerleri revaçta olup, otel, alışveriş merkezleri, okul ve hastaneler, bahçe ve tarlalar en sık ilaçlama hizmeti sağladığımız yerlerdir. Beykoz böcek ilaçlama şirketi olarak alanında en kurumsal firma olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en güvenilir ilaçlamayı özenli bir şekilde sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir