Bitmeyen Mücadelemiz: Fareler

Bitmeyen Mücadelemiz: Fareler

Farelerden kurtulmak imkansız diye düşünmeyin. Haşere kontrol  şirketimiz kullandığı modern alt yapılı ilaçlama teknikleri ile bu zararlı ve etrafa hastalık saçan haşerelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Tek bir telefonla ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz günün her saati aktif olarak çalışmaktadırlar ve arzu ettiğiniz her bölgeye ilaçlama servislerimizi yönlendirmekteler. Böcek ilaçlaması konusunda müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiş olan böcekleri yok etme konusunda uzmanlaşmışl şirketimiz sayesinde insanların haşere diye bir problemi kalmıyor. Uygun fiyat avantajlarımız ve kampanyalarımızdan fayda sağlamak için geç kalmayın.

Fareler mücadele etme ve yok etme gibi konularda insanların endişeye kapılmalarına sebep olurlar. Çünkü hem görüntüleri hem de yaydıkları hastalıklar gereği insanoğlu bu canlılardan yüzyıllardır korkarak yaşamışlardır. Kolay kolay hiçbir tuzağa ya da kapana düşmeyen fareler insanların her daim korkulu rüyası olmuştur. Hal böyle iken mutlak suretle böcek ilaçlama şirketlerinden yardım almak gerekmektedir. Çünkü bu zararlı canlıları yok etmek için teşebbüs ettiğimiz hemen her yöntem bizi yarı yolda bırakır ve ruhsal olarak insanların dengelerini bozar. Kendi imkanlarımız ile bu canlıların yaşamayı tercih etmiş oldukları alanlara ulaşmamız imkansızdır. Lağımlarda ve kanalizasyon atıklarının geçtiği borularda yaşamayı seven bu canlıların üzerlerinde ve bünyelerinde taşıdıkları virüsleri hayal etmek çok da zor değil.

Farelerin Sebep Oldukları Hastalıklar

Ekosistemin önemli halkalarından biri olan farelerin insanlar üzerindeki etkileri yüzyıllardır hiç azalmadan devam ediyor. Kemirgenler sınıfının neredeyse en zararlı türü olan fareler hemen her şeyi kemiriyor ve kendisine besin bulma konusunda hiçbir problem sıkıntı yaşamıyor. Bütün bunlar demek oluyor ki kemirgenler sınıfına mensup olan farelerin müthiş bir ortama adapte olma ve motivasyon yetenekleri var. Zaten bu özellikleri sayesinde yüzyıllardır dünya üzerinde hüküm sürdürüyorlar.

Bu zararlı virüs taşıyıcı kemirgenlerden insanlara birçok hastalık bulaşmaktadır. Yıllar önce Avrupa’yı kasıp kavuran ve yüzbinlerce insanın ölümüne sebep olan Veba salgının sebebi farelerdir.

Yüksek ateş ve döküntülere sebep olan bir diğer sebep olduğu tehlikeli hastalık ise fare ısırığı hummasıdır.

Tularemi denilen ve yine yüksek ateş belirtileri olan bu hastalık da farelerden bulaşır ve hastalık ile mücadele bir hayli külfetlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir