Caddebostan Böcek İlaçlama

Caddebostan Böcek İlaçlama

Caddebostan Böcek İlaçlama şirketimiz kurulduğu zamanlarda İstanbul ilçelerine hizmet götürüyordu. Çalışmaları ile böcek ilaçlama sektöründe adından sıkça söz ettirince İzmir ve Kocaeli gibi illere de hizmet götüren Caddebostan Böcek İlaçlama firmamız ilaçlama konusunda uzman personellerden oluşur. Anadolu Yakasında bulunan Caddebostan İstanbul Kadıköy’ün en önemli semtlerinden biridir. Caddebostan böcek ilaçlama firması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına uzun yıllardır devam etmektedir. Böcek ilaçlama Kadıköy Caddebostan şirketi olarak, en uygun fiyatlarla böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetlerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Tek yapmanız gerek irtibat numaralarımızdan bize ulaşmak olacaktır. Caddebostan böcek ilaçlama firması kesintisiz 7/24 böcek ilaçlama hizmetiyle sizleri zararlı canlılardan garanti ilaçlama yöntemleriyle tamamen kurtarmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri, ilaçlama firmaları tarafından haşereye ve mekanına göre belirlenen profesyonel müdahaleleri kapsar. Fare, deri böceği, çıyan, hamam böceği, pire, kalorifer böceği, yaban arısı, kertenkele, kakalak, karafatma ve gümüş böceğinin yok edilmesinde %100 sonuç garanti etmektedir. Profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • Fare istasyonları
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama

 Caddebostan böcek ilaçlama şirketi, dershane, fırın, otopark, ev, depo, apartman,   havalandırma, yuva,   market, işyeri, bahçe, bina, lokanta, gemi, ofis gibi tüm alanlarda Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile ilaçlama hizmeti vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Haşereler

İstanbul Caddebostan Mahallesi böcek ilaçlama firması servislerinin, en çok ilaçlama yaptığı haşere ve fare türleri;

  • Akrep, güve, kene,  fare, çatı faresi, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, pire, tahtakurusu, teşbih böceği, mobilya kurdu, kırkayak, yılan, oryantal hamam böceği, gümüş böceği, fındık faresi, Alman hamam böceği, bit, örümcek, ev faresi, lağım faresi, çekirge, kalorifer böceği, yılan ve birçok fare ve haşere türüdür.

Haşereler arasında en tehlikeli olan farelerden geçmiş yıllarda birçok insan veba salgını geçirerek hayatını kaybetmiştir. Fareler mikrop ve virüs taşıyıcılarıdır. İnsanlara birçok hastalık bulaştırırlar. Kalitesiz ilaçlamalar, farelerin yuvalarını yok etmeye yeterli gelmez. Caddebostan böcek ilaçlama şirketi, profesyonel ekibiyle, fareleri hayatınızdan tamamen çıkartır.

Böcek ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama yöntemleri ile ilgili her konuda, irtibat numaralarımızdan yedi yirmi dört müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir