Çekmeköy Böcek İlaçlama

Çekmeköy Böcek İlaçlama

Çekmeköy böcek ilaçlama servisi siz değerli müşterilerimizin sağlığını gözeterek ve her haşere türüne uygun olarak hazırladığı ilaçlarla, aynı zamanda bu ilaçları uygulayan tecrübeli ilaçlama ekibiyle sizlere yıllardır hizmet vermektedir.  İlaçlarımız TSE sertifikalarına ve Sağlık Bakanlığından onaylı belgelere sahip olan nadir böcek ilaçlama şirketlerinden biridir. Çekmeköy haşere ilaçlama servisi için firmamızı aradığınız andan itibaren böcek ilaçlama aşamaları da başlamış olur. Bütün mekanlarda saat ayrımı yapmadan gece vardiyasında da görev alan şirketimizi pire ilaçlama ve fare ilaçlama başta olmak üzere tüm operasyonlar için arayabilirsiniz.

Hangi Haşereler İlaçlanır?

Hangi haşereler ilaçlanır? Sorusuna birkaç haşere ile yanıt vermeyeceğiz. Çünkü sayı olarak binlere varan haşerelerin mücadelesini sürdüren firmamız yetkilileri alanında 1 numaralı ismidir. Firmamız gerek uzun yıllar sektörde öncü olmasıyla, gerek uzman çalışanları ile her haşere türüne özel olarak geliştirdiği bir ilaçlama içeriğine ve şekline sahiptir. Diğer ruhsatsız pek çok firma gibi, her haşere türüne sadece bir ilaç ve bir yöntem kullanmak şirketimiz tarafından asla uygulanmamıştır.

  • İlaçladığımız haşereler, 50 çeşitten fazla olmakla birlikte genellikle; kapalı alanların baş belası olan hamam böceği, pire, karafatma ve kakalak ile başlar.
  • Kapalı ya da açık alan fark etmeden çoğalma fırsatı bulan akrep, yılan, danaburnu ve güve haşereleri için sıvı ilaçlar oldukça etkili olmaktadır.
  • Tahtakurusu haşeresi genellikle tahtakurdu ile karıştırılan bir haşeredir. Özellikleri farklı olsa da sıvı ilaçlama ile kurtulunması mümkündür.
  • Salyangoz, uyuz böceği, çekirge ve kertenkele gibi karşılaşılması zor olan haşereler üzerinde de etkili olan böcek ilaçlama yöntemlerimiz kısa sürede sonuç vermektedir.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamız ile günün her saati iletişime geçebilir, Çekmeköy haşere ilaçlama ekiplerimizden destek talep edebilirsiniz.

Nereler İlaçlanabilir?

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri de ilaçlatmak istedikleri mekana ilaçlama işlemi uygulanıp uygulanamayacağıdır. Firmamız haşerelerin girebileceği en küçük noktaları dahi ilaçlama yapabilecek uygun yöntem ve tekniklere sahip bir firmadır. İster ev ve iş yerleri, ister açık alanlar, park ve bahçeler, ister fabrika, yurt, üniversite, alışveriş mağazası gibi çok katlı ve odalı yerler olsun her mekanda ilaçlama işlemi yapabilmekteyiz. Hatta özel araçlarınız veya toplu taşıma araçları da firmamız tarafından sıklıkla ilaçlanan yerlerdendir.

Size en uygun ilaçlama yöntemlerimizi, ekonomik fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezlerimize hemen ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere sınırsız hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir