İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama firmamızı aradığınız andan itibaren personellerimiz sorununuzu çözmek için koordine halde çalışır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan şirketimizde böcek ilaçlama işlemlerinin tüm aşamalarına harfiyen uyulur. Esenyurt’ta son yıllarda hızlı bir gelişim gösteren ve imar açısından da göklere yükselen ilçemizde iç göç ve iş imkanları her gün katlanarak devam etmektedir. Gerek açılan okullar ve üniversiteler gerek iş merkezleri ve elbette toplu yerleşim alanları, Esenyurt’u en çok tercih edilen ilçelerden biri yapmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Mekanlar

Esenyurt’un hızlı bir şekilde modern bir kimliğe bürünmesi için yapılan çalışmalar beraberinde bazı sorunları da getirdi. Her yeni inşa edilen bina, site, yerleşim alanı gibi yerlerde, ilk yıllar yoğun haşere hareketliliği vardır. Kazılan ıslak ve nemli toprak, inşaat halineyken açık olan tüm duvarlar ve pencereler, bu tip yerlerde haşerelerin bir numaralı yaşama alanları olmuştur. Bu nedenle ilçemizde de yeni yapılanmadan dolayı bu tip hareketlilik oldukça fazladır. İlçemizde haşerelere karşı mücadele verdiğimiz mekanlar daha çok,

  • Yeni binalar, iş merkezleri, okullar, park ve bahçeler, fabrikalar, sanayi merkezleri, ulaşım araçları gibi pek çok açık ve kapalı yerde ilaçlama yapmaktayız.

Karşı karşıya kaldığınız haşerenin türü ne olursa olsun uzman bir şekilde kontrol altına alan firmamızda ekonominize dost bir ücretlendirme yapılır. Böcek ilaçlama randevusu talep etmek ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan soruları yöneltmek için firmamızı günün 24 saati arayabilirsiniz.

İlaçlama İşlemi Nasıl Olur?

İlaçlama işlemi nasıl olur? Böcek ilaçlama servisimize en fazla sorulan sorulardan biri elbette bu sorudur. Bu soruyu net olarak cevaplayabilmemiz için önce haşere türünü, haşere yoğunluğunu ve tabi ki ilaçlama yapılacak mekanın ne tür mekan olduğunu bilmemiz gereklidir. Tüm bu saydığımız hususlara göre değişen ilaçlama yöntemleri özetle;

  • Sıvı ilaçlama,
  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama,
  • Karınca tozu,
  • Fare istasyonları,
  • Jel ilaçlama gibi…

Firmamız şikayet edebileceğiniz her haşere türü özel ilaçlar geliştirebilecek uzman ziraat mühendislerine, uygulamaları en mükemmel şekilde uygulayabilecek tecrübeli ilaçlama ekibine sahiptir. Çağrı merkezlerimiz sizlerin 7/24 hizmetindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir