Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama Kadıköy ekibimiz evlerinizi yuva edinen haşereleri en kısa zamanda etkisiz kılarak sağlıklı ve huzurlu alanlara ulaşmanızı sağlar. Dışarıda yaşam süren böcek ve fare türleri, evlerimizin içine yiyecek bulmak için çeşitli alanlardan ulaşırlar. Böcekler evimizin içine gizlenerek uzun bir süre yaşayabilirler. Ancak böcekler yumurta bırakarak çoğaldıkları için kısa bir süre sonra sayıları yüzlere ulaşır. Böceklerin yuvasını tespit etmek profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri dahilinde mümkündür. Ev ilaçlama firmaları tarafından hizmet talep etmelisiniz. Haşere ile mücadele de profesyonel kadrosuyla görev alan servislerimiz, evlerinizi haşerelerin etkisi altından en kısa zamanda kurtarmaktadır.

Böcekler Nerelerde Yaşar?

Böcekler nerelerde yaşar? Böcekleri belli bir mekan ile sınırlı tutmak büyük bir yanılgı olur. Çünkü böcekler hayatın olduğu her yerde varlıklarını sürdürürler. Gündüzleri saklandıkları yerlerde dinlenen ve geceleri aktif hale geçen böcek ile mücadele etmek ilaçlama firmalarının işidir. Amatör ve ilkel bir müdahale ölümcül tehditler oluşturarak geri dönülmeyen sonuçlar doğurabilir. Böcekler nerelerde yaşar sorusunu onları kalıplara sığdırmadan genel yaşam alanları ile cevaplandıralım.

  • Kapı boşluğu, kapı aralıkları
  • Açık camlar
  • Cam ve kapı pervazı boşlukları
  • Balkonlar
  • Dışarıdan gelen poşet ve eşyalar

Evlerinizi böceklerden uzak tutmalısınız çünkü bu zararlı canlılar sizin ve ailenizin sağlığını daima tehlike altına alacaktır. Mikrop ve virüs taşıyıcısı olan haşereler ciddi hastalıkların yaşanmasına neden Olurlar. Ev ilaçlama hizmetimiz ilaçlama uygulamaları ile beraber ortamda var olan mikrop ve bakterileri de dezenfekte eder.

Haşerelerden Kurtulmak

Haşerelerden kurtulmak için profesyonel destek almalısınız. Aksi uygulamalar daima sonuca ulaşamayarak haşere sorunun tekrar tekrar yaşanmasına neden olmaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat haşereler ile mücadele sağlayarak yaşam alanlarınızı korumaktadır. Firmamız;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, Alman hamam böceği, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresine profesyonel çözümler üreterek hayatınızda çıkarabiliyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir