Kadıköy Fenerbahçe Böcek İlaçlama

Kadıköy Fenerbahçe Böcek İlaçlama

Kadıköy Fenerbahçe Böcek İlaçlama, İstanbul’un Anadolu yakasındaki en önemli ilçelerinden Kadıköy’ün en özel semtlerinden biri olan Fenerbahçe mahallesine uzun yılların tecrübesiyle en iyi hizmeti sağlamaktadır. Böcek ilaçlama İstanbul Fenerbahçe şirketi, son teknoloji ekipmanları ve eğitimli böcek ilaçlama servisi elemanları ile fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli böcek ilaçları tüm denetimlerden geçirilerek, siz değerli Feriköy mahallesi halkının hizmetine sunulmaktadır. Fenerbahçe Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak, en büyük sorumluluğumuz insan sağlığını korumaktır.

  • Fenerbahçe böcek ilaçlama servisleri, depo, bina bahçe, apartman, yuva, ev, dershane, market, işyeri, fırın, havalandırma, otopark, lokanta, ofis gemi gibi tüm alanlarda sizlere 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bünyemiz tarafından her gün yeni bilgilerle eğitilen donanımlı Fenerbahçe böcek ilaçlama hizmeti elemanlarımız, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, böcek türü ve çeşidine göre sizlere en uygun böcek ilaçlama yöntemlerini en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri denilince aklınıza aktarlarda hazırlanan bitkisel karışımlar ya da eczanede satılan böcek ilaçları geliyorsanız bir yanılgının içinde olduğunuzu belirtmek isteriz. Böcek ilaçlama yöntemleri yalnızca böcek ilaçlama firmaları tarafından uygulanabilen ve aşamaları olan bir işlemdir. Bu nedenle amatör kişilerin bu uygulamalara kalkışması oldukça tehlikelidir. Firmamızda;

  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare istasyonları
  • Sıvı İlaçlama

İşlemleri uzmanlık ile yapılmaktadır. Son zamanlarda birçok insanın ölümüne neden olan Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı kenelerden bulaşan hastalıktır. Kene istilası doğru ilaçlama yöntemi uygulanmadığı zaman sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Fenerbahçe böcek ilaçlama hizmetleri kene ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Kontrol altına aldığımız haşereler Türkiye’de görülen bütün zararlı canlıları kapsamaktadır. Ev, işyeri, otel, hastane, fabrika kısacası tüm iç ve dış mekanlarda kontrol altına aldığımız haşereler;

  • Akrep, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, fare, tahtakurusu, kalorifer böceği, yılan, hamam böceği, çekirge, kırkayak, oryantal hamam böceği, Alman hamam böceği, pire, yılan, fındık faresi, çatı faresi, bit, örümcek, tesbih böceği, ev faresi, güve, kene, lağım faresidir.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamız yetkilileri ile iletişime geçebilir, profesyonel böcek ilaçlama talebi oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden yılın her günü, günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir