Kadıköy Feneryolu böcek iletişim

Kadıköy Feneryolu böcek iletişim

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Kadıköy özellikle tarihi Haydarpaşa garı ile ünlüdür. En eski yerleşim yerlerinden biri olmasının yanı sıra tarihin izlerini taşıyan ilçe gelişime oldukça hızlı ayak uydurmaktadır. İkamet etmek için uygun bir ilçe olması nedeni ile kalabalık bir nüfusa sahiptir.

Bölge turizm açısından da özellikle görülmesi gereken tarihi alanları ile dikkat çeken ve turistlerin yoğun ilgisini gören bir konuma sahiptir. Günümüzde Kadıköy’ün nüfusu 452.302 kişidir.

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfus yoğunluğuna sahip canlılardır. Günümüzde 6 ila 10 milyon arası böcek sayısı; 700’ü aşkın ise taksonomi sayısı olduğu bilinmektedir. Günden güne artış gösteren nüfus oranıyla böcekler etrafımızı sarmış durumdadır. Ekolojik döngü için son derece gerekli olan türlerin yanı sıra kişisel yaşamlarımıza dahil olduklarında inanılmaz boyutta zararlı olanları da mevcuttur. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucunda doğrudan hastalık bulaştırır. Aynı şekilde doğrudan veya dolaylı olarak kişilerde tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi kalıcı veya ölümcül rahatsızlıklara sebep olurlar.

Böceklerle mücadelede en etkili ve kesin çözüm ilaçlama hizmetlerinden alınacak yardımdır. Evde uygulanacak basit çözümler böcek oluşumunu yok etmeyeceği gibi vakit kaybedildiğinden zaman içinde böcek istilalarına neden olacaktır. Böcek ilaçlama konusunda en dikkat edilmesi gereken durum ise ilaçlama yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olmasıdır.
Kadıköy böcek ilaçlama olarak yıllardır verdiğimiz hizmete Feneryolu’nda da devam etmekteyiz.  İlaçlama türlerimiz arasında hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır. En kaliteli, güvenilir, sağlıklı, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımızla sektörün öncüsü olmaya devam eden firmamıza haftanın her günü ve saati ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir