Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları

Haşereler, kemirgenler ve diğer zararlı canlı türlerini kontrol altına alınması konusunda uzman olan ilaçlama firmamız, kapalı ve açık mekanlarda ilaçlama uygulamalarını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız oldukça geniştir. Bu hizmet alanları arasında, Gemi ilaçlama, Tekne ilaçlama, Yat ilaçlama, Feribot ilaçlama, deniz otobüsü ilaçlama, Vapur ilaçlama, Sandal ilaçlama, Balıkçı barınağı ilaçlama, liman ilaçlama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Pek çok haşere ve kemirgen gemilere kolayca sızabilmektedir. Gemilerin bu tür zararlı canlılara karşı mutlaka ilaçlamaması gerekmektedir.  Gemi ilaçlama uygulama süreçleri zordur. Bu konuda kurumsal ve profesyonel bir ilaçlama firmasından mutlaka destek alınması gerekmektedir.

İlaçlama Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Kapalı ve açık mekanlarda uygulanan ilaçlama uygulamaları, ilaçlama firmamız tarafından bazı temel noktalar saptanarak yapılmaktadır. Bu formülün oluşmasına zemin hazırlayan uygulamalarımız şu şekilde hesaplanmaktadır.

  • İlaçlama yapılacak olan alanın metre karesi yani yüz ölümü bakımından büyüklüğü. Bu durum ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde önemli ilk adımdır.
  • Diğer bir aşama ise ilaçlama yapılacak alanın açık veya kapalı mekanda olması durumudur. Böylece ilaçlama yapılacak uygulamanın türü belirlenmektedir. Örneğin Sıvı ilaçlama veya Jel ilaçlama, Kokulu sıvı ilaçlama veya Kokusuz sıvı ilaçlama ya da haşere veya kemirgenlerin türüne göre belirlenen fareler için kurulan fare istasyonları gibi.
  • Haşerelerin çeşitliliği ve türleri de ilaçlama fiyatlarına etki etmektedir. Bir alanda kaç tane farklı türün olduğu tespit edildikten sonra buna göre bir diğer aşamaya geçilmektedir.
  • Son aşamada bu alanlarda kullanılacak olan ilacın miktarı hesaplanmaktadır. Bu saydığımız maddeler bir birinden bağımsız düşünülemez.

Gemi ilaçlama uygulamaları da geminin kapsadığı alan, gemi içinde bulunan haşere ve kemirgen türleri ve gemide kullanılacak olan ilaç miktarı bizlere gemi ilaçlama fiyatını net olarak ortaya çıkarmaktadır.

%100 Garantili İlaçlama, 7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyatlar

7/24 hizmet veren ilaçlama firmamızı arayarak kolaylıkla gemi ilaçlama uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı TSE damgalı ilaçlarımız sayesinde gönül rahatlığı ile haşere ve kemirgenlerden kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir