Kadıköy Göztepe böcek ilaçlama

Kadıköy Göztepe böcek ilaçlama

Kadıköy İstanbul ‘un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Batıda ve güneyde Marmara deniziyle çevrili olmasıyla birlikte Ataşehir, Maltepe ve Üsküdar ilçeleri ile bağlantılıdır. Marmara sahili Haydarpaşa’dan başlayarak Bostancıya kadar devam ederken  Kadıköy’ü de kapsamaktadır. Günümüzde Kadıköy ilçesini Kadıköy çarşısı, yel değirmeni, moda tarihi ve Rasimpaşa, Osmanağa ve Caferağa mahalleri oluşturmaktadır. Kadıköy günümüzde en çok tercih edilen yerleşim merkezlerinden biridir. Oldukça fazla iş merkezi de bulunan ilçede güncel nüfus  452.302 kişidir.

Gerek kişisel alanlar olan ev ve iş yerleri; gerekse toplumsal alanlar olan okul, fabrika ve hastaneler için ilaçlama hizmetlerinin en yoğun olduğu ilçelerden biridir. Böcekler insanlardan sonra dünya üzerindeki en kalabalık canlı nüfusunu oluşturan hayvanlardır. Bilhassa günümüzde kırsal kesim veya şehir merkezleri farketmeksizin böcek istilalarına açık bir hale gelmiş bulunmaktayız.

Evlerde açıkta bırakılan besinlerin üzerine pis ortamlardan taşıdıkları virüs ve mikropları salya ve dışkı yoluyla bulaştıran böcekler, insanlar için son derece risk oluşturan bir canlı sınıfdır. Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırır. Aynı şekilde doğrudan veya  dolaylı olmak üzere; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi rahatsızlıklara karşı oldukça dikkatli olmamız gerekir.  Bu hastalıklar kalıcı rahatsızlıklara dönüşebildiği gibi ölümle de sonuçlanabilir.

Böcek ilaçlama konusunda en dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ilaçlama yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafında onaylı olmasıdır. Kadıköy Caferağa Mahallesi böcek ilaçlama firması olarak yıllardır insan sağlığını vizyon edinen bir anlayışla Göztepe’de de faaliyetlerimize devam etmekteyiz. En kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımızla sektörün öncüsü olmaya devam eden firmamıza haftanın her günü ve saati ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz saatte müşteri hizmetlerimizden alacağınız bilgi ve yardım neticesinde ilaçlama personelimiz hizmete açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir