İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş böceği ilaçlama

Gümüş böceği ilaçlama

Ekolojik döngünün devamlılığı için son derece gerekli olan böcekler, insanların yaşam alanlarına girdiğinde beraberinde birçok zararı da getirir. Dünya üzerinde insan nüfusundan sonra en fazla sayıya sahip olan böceklerin günümüzde aktif birçok türü bulunmaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama firması diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği nemli, karanlık ve sıcak alanlarda barınan, 10 ve 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. Kişisel alanlara genellikle karton, koli, kutu ve kitapların arasında sızar. Mutfak, kiler, dolap içleri, banyo, bodrum ve çatı katlarında yaşamayı benimseyen bu canlı; genellikle yaşam alanlarında bulunan kitap, koli, tahıl, kumaş ve duvar kağıtları ile beslenir.
Dişi bir gümüş böceği günlük 200 adet yumurta bırakır. Böceğin yumurtadan çıkıp, yetişkin bir hal alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. 300 milyon yıldır var olduğu bilinen bu canlının ortalama yaşam ömürleri 1 ve 3 yıl arasındadır. Bu durum yaşam koşullarına bağlı olarak 8 yıla kadar çıkabilir. Kişisel veya toplumsal alanlarda genellikle pencere ve kapı kenarlarında, zaman içinde ortamlarda oluşmuş yarıklarda, saat ve duvar yarıklarında barınarak yumurtlar. İnsanlara doğrudan zararı bulunmayan bu canlılar yaşama alanlarına girdiğinde birçok sorunu da beraberinde getirir. Kişisel alanlar içinde birçok maddi hasara neden olabilir. Gümüş böceği ile karşılaştığınızda kişisel herhangi bir müdahale de bulunmadan, profesyonel hizmet veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almalısınız. Gümüş böceği girdiği alan içinde kısa bir sürede fark edilmediği takdirde hızlı hareket kabiliyetleri ve seri üreme şekilleri ile beraber istila haline dönüşebilir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan Kadıköy böcek ilaçlama firması, aynı zamanda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer canlıların sağlığı açısından da zararsızdır.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız, Kadıköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir