Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

 

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarına, uzun yıllardır devam eden Kadıköy Böcek ilaçlama firması, İstanbul’un her ilçesine, Kadıköy’ün her mahallesine 7/24 hizmet vermektedir. Kurumsal kimliğini bozmadan, kaliteli hizmet anlayışı politikasıyla hizmet veren Kadıköy Böcek ilaçlama firması, kaliteyi, uygun fiyatlarla birleştirerek, en iyi böcek ilaçlama hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

Böcek ilaçlama Kadıköy firması olarak, en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile %100 garanti ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Böcek İlaçlama İle Sağlığınız Güvence Altında

Kadıköy böcek ilaçlama firması, Kadıköy ilçesindeki tüm bölgelere Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli böcek ilaçları ile hizmet vermektedir. Sektörde son dönemlerde, artan haşere şikâyetlerine oranla çok sayıda ruhsatsız, korsan firmalar çoğalmıştır. Kadıköy böcek ilaçlama, gerekli tüm belgelerini tamamlamış, ruhsatlı bir firmadır. Ruhsatsız firmalarla yapılan ilaçlamalar, haşere, fare ve pire türlerini tamamen yok etmekte başarılı olamazlar Kadıköy böcek ilaçlama firmamız, tüm haşere, fare ve pire sorunlarınıza gerekli tüm müdahaleyi yaparak, kesin çözüm sağlar.

Garanti İlaçlama

Kadıköy Böcek ilaçlama, ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ve eğitimli, profesyonel böcek ilaçlama ekibimiz ile tüm haşere sorunlarınızda tek telefonunuzla, gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Böcekler, bakteri taşıyıcılarıdır. Bu yüzden doğru ilaçlama yapılması gerekir.

Kadıköy Böcek ilaçlama servisi elemanlarımız, çağa ayak uydurmuş, yenilikçi bir ilaçlama firmasıdır. Kadıköy böcek ilaçlama, son teknoloji ekipmanlarla size en uygun yöntemleri seçerek, en iyi ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır.

Böcek İlaçlama Kadıköy, 365 gün boyunca, gece gündüz destek hattından hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizden, ilaçlama fiyatları ve yöntemlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir