İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam böceği ilaçlama

Hamam böceği ilaçlama

Halk arasında karafatma olarak da bilinen hamam böcekleri insan hayatı için son derece tehlikeli canlılar arasındadır. Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm böcek çeşitleri gibi hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. En fazla 6 ay yaşayan bu canlılar ölürken bile yumurta bırakabilme özelliğine sahiptir. Her yumurta paketi bırakmasıyla birlikte 150, 200 adet yavru hamam böceği dünyaya gelir.
Lağımlarda yaşadığından insanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikelidir. Açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak birçok maddi ve manevi olumsuzluğu da beraberinde getirir. İnsanlarla dolaylı veya doğrudan teması sonucunda aids, mantar ve hepatit gibi virüsler bulaştırır. Hamam böceklerinin kabukları sert olduğundan kolayca ölmez. Yüksekten uçarak yere inebildiği gibi düz yüzey üzerine de tırmanır. 1.5 mm olan her alandan rahatlıkla geçebilir. Aç 20 gün, susuz ise 1 hafta yaşamanı sürdürür. Kafası koptuktan sonra ise 1 hafta boyunca hayatta kalabilir. Özellikle karanlık ve nemli bölgelerde yaşamayı benimseyen hamam böcekleri yaşam alanlarına bina logar kapaklarından, çatılardan, lavabo, banyo ve balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makine açıklarından, bahçe katlarından girebilir. Ölü böcek, ölü fare ve banyodaki deri döküntüleri ile beslenen bu canlıların insanlarla dolaylı ve doğrudan teması sonucu kişilerde aids, hepatit ve mantar baş gösterir.
Kadıköy böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş insan ve çevredeki diğer canlılar açısından zararsızdır. İlaçlama ekibimizin şikayetçi olunan bölgeye gelip alanın büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından hamam böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre hamam böceği ile karşılaşmanız olası değildir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda hamam böceği sorunu yaşıyorsanız, 7/24 hizmet vermekte olan Kadıköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir