Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Hasanpaşa Mahallesi böcek ilaçlama şubemiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın şubesidir. Kadıköy’e bağlı bulunan her mahallede kaliteli hizmeti, güvenilir olarak veren tek firmayız. Kaliteli hizmet politikası ile yıllardır sektörde hizmet veren kurumsal bir firmayız. Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi böcek ilaçlama şubemizde de kaliteli hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bizim için önemli olan önce insan sağlığı, daha sonrasında da müşteri memnuniyetidir.

7/24 Kaliteli Hizmet

İnsanların böceklerden kurtulması için verdiği mücadeleyi kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Herkesin sağlığını korumak için ücretlerimizi düşük tutmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için Hasanpaşa Kadıköy böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 kesintisiz çalışmakta, en iyi elemanlarını hizmetinize sunmaktadır.

Firmamız tarafından uygulanan kaliteli yöntemler sayesinde böcek türlerinin tümü üzerinde kontrol sağlamaktayız. Haşere ile mücadele ederken etkili ürünler kullanmaktayız. Haşere kontrol işlemlerinde en önemli aşama, teşhis aşamasıdır. Uygulama yapılacak olan alanda bulunan haşere türü tespit edilmelidir. Bunu da ancak bu alanda gerekli eğitimleri almış, uzman kişiler başarabilmektedir. Uzman kadromuz, size sorun yaratan haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre uygulanması gerekilen yöntemi belirlemektedir. Sıvı ve jel ilaçlar kullanılarak uygulanan yöntemler, haşerenin yoğunluğu ve alanın özelliklerine göre kokulu ve kokusuz yöntemlerle uygulanmaktadır.

Zararlı Canlıların Tümü Üzerinde Kontrol

Aynı zamanda her alanda kullanıma uygun olan fare istasyonlarımız sayesinde; lağım, çatı, fındık, pamuk, ev faresi gibi kemirgen türlerini yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktayız. Etkili yöntemlerimiz;

  • Fare istasyonları yöntemi ile; fare ve aynı familyadan gelen; tarla faresi, fındık faresi, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi haşerelerini kansız ve kısa sürede yok ederek yaşam alanlarınızda hijyeni sağlıyoruz.
  • Jel ilaçlama tekniği içerisinde kullandığımız jel ilaçlar; hamam böceği ve türevleri olarak kabul edilen; karafatma, kakalak, kalorifer böceği, Alman/Amerikan hamam böceği kısa sürede kontrol altına alınmaktadır.
  • Kırsal alanlarda özellikle karşılaşılan; kertenkele, çekirge, örümcek, akrep, yılan, çıyan, eşek arısı haşerelerinde alternatif olarak kullandığımız kokulu ve kokusuz ilaçlama metotları sağlığınızı riske atan haşereler üzerinde oldukça etkilidir.

Kadıköy Hasanpaşa böcek ilaçlama hizmetlerimiz işyeri, okul, depo, havalandırma, fabrika, ofis, yuva, hastane, bahçe, tarla, bağ, bahçe gibi açık alanların ve kapalı mekanların tümünü kapsamaktadır. Her alanda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir