Haşere Ve Farelere Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Haşere Ve Farelere Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Haşere ve farelere karşı uygulanan ilaçlama yöntemleri nelerdir? Diyerek başlayacak olursak iki türünde ilaçlama yöntemleri birbirinden farklıdır. Öncelikle bu yöntemlere değinmeden önce türleri birbirinden ayırmamız gerekmektedir. Haşere ve böcekler kendi içlerinde birbirlerinden ayrılsalar da aynı grubun içerisinde ilaçlamaya tabi tutulurlar. Yani onlar için böcek ve haşere ilaçlama işlemi uygulanır. Türüne göre tabi ki yöntemler değişiklik gösterir. Ancak fareler ise kemirgen türleri arasında incelenmektedir. Dolayısıyla onlara uygulanan işlem çok daha farklıdır. Fare ilaçlama uygulaması direk olarak püskürtme ya da dumanlı yöntemlerle yapılmaz. Fareler için İstanbul böcek ilaçlama firmasının fare ilaçlama ekibi fare istasyonu uygulamasını kullanmaktadır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama nasıl yapılır? Merak edenler çok olacaktır. Onlar için özet halinde kısa bir bilgi vermek gerekirse. Fareler için geçmişte kullanılan fare kapanları, fare yapışkanları vb. pek çok yöntem artık tarih olmuştur. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber başta İstanbul böcek ilaçlama firmamız olmak üzere bu işi profesyonel olarak idame ettiren tüm ilaçlama firmaları modern tekniklerle fare ilaçlama yapmaktadırlar. Günümüzde fareler için en kesin çözümü sağlayan fare istasyonlarıdır. Evinizin veya size ait bir meskenin dışında belli aralıklarla kurulan fare istasyonlarının içindeki yemin kokusunu alarak buraya gelen fareler, zehirli yemle beslendikten kısa bir süre sonra zehirlenmektedirler. Yemi yedikten hemen sonra su içerlerse bu işlem çok daha kısa olmaktadır. Böylece bu işlem hem kansız halledilmekte hem de leş, pislik benzeri işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları genel olarak uygundur. Yeni teknoloji fare istasyonu uygulamaları sizleri korkutmasın. Bilinenin tam aksine bu yeni teknoloji uygulamalar son derece ucuz bir hizmettir. Fiyatlar genellikle şu unsurlar göz önünde bulundurularak yapılır:

  • Fare ilaçlanacak alanın büyüklüğü,
  • Fare ilaçlanacak yerdeki farelerin yoğunluğu ve farenin cinsi
  • Fare ilaçlamada kullanılacak yemin cinsi gibi özellikler göz önünde bulundurularak yapılır.

Fare ilaçlama hizmeti almak için İstanbul böcek ilaçlama firmamızın 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda sadece fareler değil böcek ve haşereler içinde ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir