Jel İlaçlama Nasıl Yapılır?

Jel İlaçlama Nasıl Yapılır?

Jel ilaçlama tüm yaşam alanlarında uygulanabilen bir uygulamadır. Kolaylıkla uygulanabilen bu uygulama, hemen hemen haşerelerin tüm türleri üzerinde tam kontrol sağlayabilmektedir. İşlemler yalnızca Sağlık Bakanlığının onay verdiği ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Kadıköy Böcek İlaçlama servislerimizi tüm uygulamalarını insan sağlığını esas alarak gerçekleştirmektedir.

Nerelerde Uygulanır?

Jel ilaçlama uygulaması hastane, pastane, fırın,okul, tiyatro ve sinema salonu, alışveriş merkezi, yuva, sağlık ocağı, dükkan, ev, bina, iş yeri, depo, havalandırma başta olmak üzere kapalı mekanların tümünde ve fuar alanları, konser alanları, park, bahçe, tarla gibi açık alanların tümünde uygulanabilmektedir. Böcekler insanlara her yerde rahatsızlık vermektedirler. Yaşam kalitemizi bu zararlı canlılardan mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir.  Kokusuz yöntemlerle uygulanan jel ilaçlama uygulaması bütün alanlarda %100 kalıcı sonuç sağlamaktadır. Böceklerin yuva yaptığı, kuytu köşe tüm alanlar ulaşmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Jel ilaçlama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, personellerimiz sizi bu konuda bilgilendireceklerdir. Bu uygulama genellikle hamam böceği, kakalak böceği, kara fatma gibi böcek türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Hamam böceğinin bütün türleri üzerinde kalıcı sonuçlar sağlayan uygulamayı yalnızca yasal firmalardan alabilirsiniz. Çünkü, sadece yasal firmalar uygulamalarında kaliteli ilaçlar kullanmaktadır. Uygulamaların tümünde kullanılan kalitesiz ilaçlar, insanların sağlığına ciddi anlamda zarar vermektedir.

Bu işlem kullanılması en kolay olan işlemlerden bir tanesidir. Çünkü uygulama sonrasında ve öncesinde alanda temizlik yapmanıza gerek kalmamaktadır. Bu sayede haşere ile mücadele işlemleri insanlara işkence gibi gelmemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile jel böcek ilaçlama uygulamaları en iyi ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Artık eskisi gibi böcek ilaçlama işlemleri sonrasında günlerce temizlik yapılmamaktadır.

Böceklerden kurtulmanız hususunda sizlere her türlü kolaylığı sağlayan jel böcek ilaçlama uygulamaları siz alandayken de gerçekleştirilebilmektedir. Jel yemler, haşerelerin geçiş noktası olan alanlara sürülmekte, bu yemleri yiyen haşereler yuvalarında ölmektedirler. Bu sayede haşere kontrol uygulamalarında görüntü kirliliği ortadan kalkmaktadır.

Jel İlaçlama Fiyatları

Jel ilaçlamanın nasıl yapıldığını, müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşarak öğrenebilirsiniz. Firmamız tüm yöntemlerini uzman personellerle gerçekleştirmektedir. Jel İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan mekanın genişliğine ve kullanılan ilaç miktarına dikkat edilerek belirlenmektedir. Yöntemlerimizin tümü ekonomik fiyatlarda uygulanmaktadır. Ekonomik ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir