Kadıköy Belediyesi Böcek İlaçlama

Kadıköy Belediyesi Böcek İlaçlama

Kadıköy Belediyesi Böcek İlaçlama, haftanın her günü uzman kadrosuyla Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Modern ekipmanları ve TSE etiketli ilaçlarıyla uygulamalarını gerçekleştiren servislerimiz, tüm haşere türlerine karşı çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un kalabalık bölgeleri arasında yer alan Kadıköy haşere şikayetlerinin sıkça yaşandığı bir bölgedir. Özellikle hava sıcaklarının yükselmeye başladığı yaz aylarında haşere ilaçlama randevularını oldukça artmaktadır. Kapalı ve açık tüm alanları kendilerine yuva edinen böcek ve fare türleri, bulundukları alanlara yumurtalarını bırakarak hızla çoğalırlar.

Kadıköy belediyesi böcek ilaçlama ev, işyeri, depo, apartman, fabrika, park, bahçe, site, bina, alışveriş merkezleri, okul gibi tüm alanlara ilaçlama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Haşere ve fare mücadelesinde uzman ilaçlama firmaları tarafından destek almak son derece önemlidir. Çünkü aksi uygulamalar var olan sorunun daha da büyümesine neden olmaktadır.

 Kadıköy’de ilaçlama Uygulamaları En Çok Gerçekleştirilen Türler;

  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, uyuz böceği, sıçan, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği gibi zararlı canlı türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizle işlem gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy böcek ilaçlama, her mevsim ilaçlama hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Haşerelerin Zararları;

Haşereler mikrop ve virüs taşıyan canlılar oldukları için dolaysıyla birçok hastalığın nedeni olurlar. Bu nedenle böceklerin yaşam alanlarımızın içinde olması daima tehlikelidir. Böceklerle karşı karşıya kaldığımızda gerekli tedbirleri almamız sağlığımızı bu zararlı canlı türlerinden koruyacaktır.

  •  Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Cilt hastalıkları/alerjik reaksiyonlar
  • Verem
  • Dizanteri, tifüs

gibi hastalıklar haşerelerin insanlara bulaştırdığı bazı hastalıklardır. Kadıköy Belediyesi böcek ilaçlama toplu yaşam alanlarının ilaçlama uygulamalarını sıkça gerçekleştirmektedir. Çünkü insanların yoğun olarak bulunduğu mekanlarda haşere türleri hızla yayılarak sorunlara neden olmaktadır.

Servislerimizden hizmet almak istediğiniz zaman 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Gün boyu hizmet sağlayarak müşterilerimizden gelen şikayet ve talepleri anında değerlendirmekteyiz. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız daima hesaplı hizmet almanızı sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama İçin Nerelere Müracaat Edilmeli?

Böcek ilaçlama konusunda en güvenilir sertifika ve ruhsatlı şirketlere başvurulmalıdır. Haşerelere karşı tecrübeli ve referansları iyi olan şirketler diğer paravan firmalara göre daha hızlı ve kesin çözüm sunabilir. Böylece evinizde iş yerinizde ofisinizde veya bahçenizde hijyen ve güvenle yaşayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı güvence altına alarak böceklerden kurtulmanın en iyi yolu belirlenen bölgeleri doğru şekilde ilaçlama yaptırmaktır.

Kadıköy Belediyesi İlaçlama Servisi

kadikoy-belediyesi-bocek-ilaclamasi

Kadıköy Belediyesi ilaçlama servisi yetki belgesine sahip tek firmayız. Tüm ilaçlama uygulama ve çalışmalarımız aldığımız yetki belgesi dahilinde doğru yöntemlerle yapılmaktadır. Kadıköy Belediyesi ilaçlama servislerimiz, hızlı, pratiktir. Böcek ilaçlama uygulamalarımız gezici servislerimiz sayesinde daha da kolay uygulanmaktadır. Kadıköy Belediyesi ile ilaçlama çalışmalarımız sayesinde ekonomik, kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İlaçlama faaliyetlerimizi belediye iş ortaklığı ile birleştirerek yaşam alanlarınızda güven sağlıyoruz.

İlaçlama şirketimiz, köklü ve aynı zamanda uzun yıllardır ilaçlama sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Haşere grubu içinde sınıflandırılmış olan, asalak, parazit, sürüngen, kemirgen, zehirli ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda, etkili ilaçlara garantili ilaçlama imkanı sunmaktadır. Modern teknolojiyi, temel bilgi ve birikimi ile harmanlayan, alanında kıdemli uzmanlarla yoğuran böcek ilaçlama şirketimiz, ilaçlama uygulamalarını yaparken, doğaya ve çevreye dosttur. Yaşam alanlarınızda, duvar, pencere, kapı, fayanslarınızda iz bırakmadan ilaçlama uygulamalarını yapan şirketimiz, evcil hayvanlarınızı korur ve doğada var olan diğer zararsız canlıları da korur. Belediye işbirliği ile sağladığımız ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanarak sizlerde yaşam alanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir