Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Hasanpaşa Mahallesi böcek ilaçlama şubemiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın şubesidir. Kadıköy’e bağlı bulunan her mahallede kaliteli hizmeti, güvenilir olarak veren tek firmayız. Kaliteli hizmet politikası ile yıllardır sektörde hizmet veren kurumsal bir firmayız. Hasanpaşa Mahallesi böcek ilaçlama şubemizde de kaliteli hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bizim için önemli olan önce insan sağlığı, daha sonrasında da müşteri memnuniyetidir.

7/24 Kaliteli Hizmet

İnsanların böceklerden kurtulması için verdiği mücadeleyi kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Herkesin sağlığını korumak için ücretlerimizi düşük tutmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için Hasanpaşa böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 kesintisiz çalışmakta, en iyi elemanlarını hizmetinize sunmaktadır.

Firmamız tarafından uygulanan kaliteli yöntemler sayesinde böcek türlerinin tümü üzerinde kontrol sağlamaktayız. Haşere ile mücadele ederken etkili ürünler kullanmaktayız. Haşere kontrol işlemlerinde en önemli aşama, teşhis aşamasıdır. Uygulama yapılacak olan alanda bulunan haşere türü tespit edilmelidir. Bunu da ancak bu alanda gerekli eğitimleri almış, uzman kişiler başarabilmektedir. Uzman kadromuz, size sorun yaratan haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre uygulanması gerekilen yöntemi belirlemektedir. Sıvı ve jel ilaçlar kullanılarak uygulanan yöntemler, haşerenin yoğunluğu ve alanın özelliklerine göre kokulu ve kokusuz yöntemlerle uygulanmaktadır.

Zararlı Canlıların Tümü Üzerinde Kontrol

Aynı zamanda her alanda kullanıma uygun olan fare istasyonlarımız sayesinde lağım ,çatı,fındık,pamuk,ev faresi gibi kemirgen türlerini yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktayız. Etkili yöntemlerimiz sayesinde sıçan, kırkayak, karınca, yaban arısı, tahtakurdu, salyangoz, kertenkele, mite, bit, güve, uyuz böceği, gümüş böceği, yılan, tatarcık, kakalak, kene, tesbih böceği, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı,  akar,  kalorifer böceği, akrep, , pire, sinek, halı böceği, hamam böceği, mayt, örümcek, tatarcık, tahtakurusu, çıyan, sivrisinek, kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşere türlerini kontrol altına almaktayız.

Hasanpaşa Kadıköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz işyeri, okul, depo, havalandırma, fabrika, ofis, yuva, hastane, bahçe, tarla, bağ, bahçe gibi açık alanların ve kapalı mekanların tümünü kapsamaktadır. Her alanda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir