Kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama

Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak yıllardır tüm haşere türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. İnsan sağlığı ve güvenini vizyon edinen firmamızın son derece titiz çalışmasıyla kısa sürede kalorifer böceklerinden kurtulmanız için alanında deneyimli, uzman ekibiyle birlikte mücadele etmektedir.

Böcekler dünya üzerinde hayvanlar arasında en fazla nüfusa sahip canlılar arasında yer almaktadır. Kalorifer böceğinin günümüzdeki nüfusu yaklaşık olarak 4500 olarak bilinmektedir. Ev, iş yeri, okul, hastane, otel gibi kişisel veya toplumsal alanlara duvar ve parke çatlaklarından, su ve kanalizasyon borularından, açık kapı ve pencerelerden rahatlıkla sızabilen kalorifer böceği genellikle nemli ve sıcak ortamlarda, kazan ve kalorifer dairelerinde, kalorifer peteği borularında, mutfakta fırınların altında yaşamayı tercih eder.

6 bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen bir yapıya sahip olmasının yanı sıra 2 haftada bir yumurta paketi bırakması hızlı bir şekilde üreyip yayılmasına neden olur. Kalorifer böceklerinin evlerde hemen fark edilip kısa süre içinde önlem alınması gerekir. Aksi takdirde hızlı bir şekilde istila haline dönüşecektir. Kalorifer böcekleri radyasyona inanılmaz dayanıklı olmalarının yanı sıra kafaları kopsa dahi 3 gün hayatta kalabilme özelliğine sahiptir.

Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelmesi ve böceğin türünü tespit etmesiyle beraber kalorifer böceği ilaçlama işlemine başlanır. Uygulama esnasında çevrede bulunan hiç bir canlıya zarar verilmez.

İlaçlama uygulamalarında en önemli hususlardan biri firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olması gerektiğidir. Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Kalorifer böceği ilaçlama uygulamasında bir diğer önemli nokta ise uygulamanın belirli periyotlar halinde devamlılığıdır. Düzenli ilaçlama uygulamaları neticesinde uzun süre yaşadığınız alanda şikayetçi olduğunuz böcek türü ile karşılaşmanız olanaksızdır.

Sizde hayatınızdan bu canlıları atmak için Kadıköy böcek ilaçlama firmamızı arayarak, müşteri temsilcilerimiz yardımıyla kalorifer böceği ilaçlama uygulaması alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir