Kartal Böcek İlaçlama

Kartal Böcek İlaçlama

Kartal böcek ilaçlama şirketi olarak kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce vatandaşın haşere sorunu ile yakından ilgilendik. Bilindiği üzere Kartal; Anadolu yakasının en kalabalık yerleşimlerinden biri olmakla birlikte, en çok da ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerinden biridir. Gerek iş yerlerinin yoğunluğu gerek toplu konutlaşmanın fazlalığı, haşereler için de gayet çekici bir ortam yaratmaktadır.

Bu sebeple Kartal böcek ilaçlama firması olarak siz değerli halkımızın haşere şikayetlerini Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile ilaçlıyor ve sizlerin sağlığına asla zarar vermiyoruz. Böcek ilaçlama işlemleri uzman ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır.

İlaçlama Uygulaması Yaptığımız Haşereler

İlaçlama uygulaması yaptığımız haşerelerin türü farklılık göstermektedir. Türkiye’nin coğrafi konumu itibari ile yüzlerce haşerenin saldırıya geçtiğini ve vakit kaybetmeden kontrol altına alınmaları gerektiğini belirtmemizde fayda var. Firmamız;

  • İlaçlama hizmetlerini gerçekleştirirken farklı böcek ilaçlama teknikleri kullanmaktayız. Örneğin jel ilaçlama yönteminin etki ettiği hamam böceği, karafatma, kakalak ve kalorifer böceği haşeresinin yanında tespih böceğine de çözüm üretmekteyiz.
  • Fare istasyonlarına yerleştirdiğimiz zehirli yemler sayesinde kansız bir şekilde son verdiğimiz fare ve lağım faresi hayatınızdan kısa bir sürede çıkabilmektedir.
  • Uçan haşereler arasında sıralanan; pire, sinek, arı, tahtakurusu ve kulağakaçan için havaya püskürttüğümüz sıvı ilaçlar akrep, yılan, kene ve çıyan için de etkilidir.

İlaçlama Hizmetimiz

İlaçlama yaparken uyguladığımız yöntemler: En çok jel ilaçlama ve fare istasyonları kullanılmakla birlikte, kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemlerimiz de sıklıkla tercih edilmektedir. Açık alanlar için ise kokulu ilaçlama yani ULV tekniği olarak da bilinen yöntemlerimiz uygulanmaktadır. Kartal Böcek İlaçlama servisi olarak;

  • Tüm kapalı alanlar: Ev, iş yeri, restoran, alışveriş merkezi, okul, otel, hastane…
  • Tüm açık alanlar: Bahçe, ekili-dikili alanlar, havuz çevresi, teras kat…
  • Hususi yerler: Özel araç, toplu taşıma araçlarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kartal böcek ilaçlama firması olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve özenli hizmeti, en uygun fiyatlarda sizlere sunuyor, tüm haşerelere karşı en kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizlere haftanın her günü, günün her saati müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir