İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Lağım faresi ilaçlama

Lağım faresi ilaçlama

Ekolojik döngünün devamlılığı için gerekli olan birçok böcek ve fare türü, doğadan uzaklaşıp yaşam alanlarımıza girdiğinde beraberinde birçok olumsuzluğu da getirir. Yüzlerce virüs ve bakterinin taşıyıcısı olan lağım fareleri, kemirgenler arasındaki en tehlikeli canlıdır. Kadıköy böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınız içine giren diğer tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı olduğu gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir.
Dişi bir lağım faresi yılda ortalama 2 ve 6 kez doğum yapar. Toplamda hamileliği 3 hafta süren bu canlı her doğumundan yaklaşık olarak 8 ve 9 yavru dünyaya getirir. Ortalama yaşam ömürleri toplamda 1 yıl olan lağım faresi doğduktan 2, 3 ay sonra yetişkin haline gelir. Lağımlarda, binaların çatı ve bodrum katlarında, kömürlüklerde, akarsu yataklarında, toprak altlarında, otoparklarda ve çöp yığınları içinde barınan lağım faresi yüzlerce mikrop ve virüs taşıyıcısıdır. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde açıkta kalan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla birçok mikrop bulaştırır. Uyuşturucu özelliğe sahip olan bu canlı genellikle gece saatlerinde insanlara saldırıda bulunur. Teması sonucunda kan yoluyla birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa neden olur. Bu nedenle yaşam alanlarınız içinde bu canlı ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahale bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel firmalardan lağım böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir. İnsanların kişisel alanlarına girdiğinde kabloları kemirdiği için yangın çıkarma ihtimali oldukça yüksektir.
Lağım faresi ilaçlama uygulaması işleminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların en önemlisi ilaçlama yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır. Kadıköy böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullandığı ilaçlar TSE gereğince onaylı, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alanda farenin ilaca karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından lağım faresi ilaçlama uygulamasına geçilir.
Sizde ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane, otel gibi kapalı alanların yanı sıra; tarla, bahçe, park gibi alanlarda da lağım faresi sorunu yaşıyorsanız, Kadıköy böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden lağım faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir