Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Okul ilaçlama en önemli ilaçlama konumlarından biridir. Okullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz önemli kurumlardır. Buralar çok kalabalık olduğundan çok mikrobik olabilir ve çocukların bünyeleri de bu mikropları kaldıramaz. Sağlık bakanlığı, okulların ve kantinlerinin belli periyotta ilaçlanmaları emrini vermiştir. Maalesef ki okullar da daha çok kemirgen ve haşereler mevcuttur. Bu haşereler de hastalıkları yaymak konusunda oldukça başarılıdırlar. Özellikle bit, fare, pire ve hamam böcekleri okullarda çok yaygındırlar. En öncelikli olarak çocuklara bitlerin bulaşması da bilenler arasındadır. Güvenli ve profesyonel bir el ve güvenilir çalışanlarla okul ilaçlaması yapılmalıdır.  Aksi takdirde daha kötü sonuçlar doğurabilir. Kadıköy Böcek İlaçlama uzman kadrosuyla okullarda güvenli bir şekilde ilaçlamalar yapmaktadır. Okul ilaçlamaları nasıl olur diye merak ediyorsanız;

  • Okulun tatil olduğu günler yapılır,
  • Her ay ya da iki ayda bir mutlaka genel ilaçlama yapılmalıdır,
  • Okul genelinde bulunan müdür odası, sınıflar, kantin, toplantı odaları, tuvaletler her noktanın ayrıntılı bir şekilde ilaçlanması gerekir.

Okul ilaçlamalarını nasıl özen gerektirdiğini anlamışsınızdır. Profesyonel müdahale dışında yapılması oldukça sakıncalıdır.

Okul İlaçlama Firmaları

Okul ilaçlama firmaları oldukça çoktur. Tabi güvenilir olup olmadıkları meçhuldür. Kadıköy Böcek İlaçlama şirketimiz müşteri odaklı, profesyonel bir şirkettir. Hassas ve özenli yaklaşımıyla okul ilaçlamaları yapıp, iyi geri dönüşlere sahiptir. Okul ilaçlamalarının diğer ilaçlama yerlerine göre daha özenli olması gerekir ve burada müşterilerin önerdiği, memnun kaldığı yerlere güvenmek en doğru karar olabilir. Kullanılacak ilaçların kimyasal içeriği de çok önemlidir. Bu konuda da güveneceğiniz bir şirket garantisine sahibiz. İşimizin bilincinde, özenli yaklaşımımız ile okulları kendi evimiz gibi benimseyip kadromuzla çok hassas yaklaşımla işlerimizi tamamlıyoruz.

Okul İlaçlama Fiyatları

Okul ilaçlama fiyatları şirketlere göre farklılık göstermektedir. Zorunlu yapılması gereken bu ilaçlamalar hızla ve kaliteli bir şekilde yapılmalıdır. Şirketin kalitesi de fiyat farkı yaratmaktadır. Kadıköy Böcek İlaçlama şirketimizle, bize internet üzerinden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Hız ve etkili yöntemler bizim için önemli olup, işin maddi boyutu dışında müşteri memnuniyeti kısmıyla ilgilenmekteyiz. Uygun ve kısa sürede etki edecek uygularımızla okullardaki tüm haşereleri yok edip, oluşmalarını da engelleyeceğiz. Bizi tercih ederseniz okullardaki çocuklarımızın daha güvenli bir eğitim almaları kaçınılmaz olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir