Pendik Böcek İlaçlama

Pendik Böcek İlaçlama

İlaçlama hizmeti veren en yetkin ve en ekonomik firmalar arasında en üst sırada olan Pendik böcek ilaçlama firması, siz değerli halkımıza haftanın her günü her saati en uygun hizmetleri vermektedir.

İlaçlama hizmeti

İlaçlama hizmetimiz sizlere ve sevdiklerinize asla zarar vermeyen ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız ile yapılmaktadır. Ayrıca ilaçlama yapan yetkili elemanlarımız, alanında uzun yıllar tecrübeli, ilaçlama konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

İlaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı haşereler:

En az 50’den fazla haşere türüne karşı olarak geliştirilmiş ilaçlama hizmetimiz mevcuttur. Özellikle fare türlerinin hepsi, pire, karafatma, hamam böceği, kalorifer böcekleri, uyuz böceği, mayt, mite, akar, tüm sinek türleri başta olmak üzere kene, kulağakaçan, tespih böceği, danaburnu, kertenkele, yılan, akrep, örümcek, çiyan, kakalak, çekirge gibi pek çok haşere ilaçlanmaktadır.

İlaçlama yaptığımız mekanlar

Uygun yöntem ve tekniklerimiz ile her mekanda ilaçlama yapabilmekteyiz. Özellikle ev, iş yeri, lokanta ve restoran, alışveriş merkezi, fabrika, belediyeler, park ve bahçeler, toplu taşıma araçları gibi dilediğiniz yer ilaçlanmaktadır.

Firmamız ilaçlama işini sadece belli bir çıkar veya kazanç amaçlı yapmaktan ziyade, siz değerli halkımıza en huzurlu bir yaşam alanını oluşturmak adına yapmaktadır. Tüm sorularınız için veya bilgi almak istediğiniz her haşere türü için bizlere anında ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir