Pire İlaçlama Nedir?

Pire İlaçlama Nedir?

Pire ilaçlama nedir? Merak edildiği üzere pire ilaçlama dışarıdan çeşitli sebeplerden evimize gelerek hayat kalitemizi etkileyen bu canlıların yaşam alanlarımızdan arındırılma işlemine verilen addır. Bu arındırılma işleminin mutlaka profesyonel ekiplerce yapılması pire ilaçlama konusunda en önemli kuraldır. Dolayısıyla özellikle internete sıkça sorulan doğal yollarla pireden nasıl kurtulurum? Benzeri soruları ile pirelerden kurtulmayı ummak son derece saçmadır. Aslında böylesine önemli konularda internete itibar etmek son derece yanlış bir yöntemdir. Böcek ilaçlama firmamızın ilke olarak belirlediği ve her zaman baş tacı ettiği en önemli şey sağlıktır. Firmamızca sağlığın üzerinde hiçbir şey tutulmaz. Buradan hareketle sizlere her türlü böcek ilaçlama uygulamasında en kaliteli, en sağlıklı ve fiyat olarak en uygun hizmeti sunmaktadır.

Pire İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilir?

Pire İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilir? Konusu pire ilaçlama yaptırmayı düşünenler için merak konusudur. Bu merak aslında son derece haklı bir durumdur. Çünkü pire ilaçlama işlemi için kamuoyundaki genel algı zor olduğuna dairdir. Evet, Pire ilaçlama zor bir uygulamadır. Ancak profesyonel ekiplerce yapıldığında tamamen kurtulabilmek mümkündür. İşlemi gerçekleştirecek olan personelin dikkat etmesi gerek hususlar ise şöyledir:

  • Pireler mikroskobik olmasa da çok küçük canlılardır.
  • İlaçlama esnasından ilacın kokusunu aldıkları an kaçmaya başlarlar.
  • Zıplayarak hareket eden pireler, çok hızlı hareket etmektedirler.
  • Hızlarından dolayı ilaçlayabilmek apayrı bir maharet ister. İşte bu aşamada personelin çok dikkatli olması gerekir.
  • Pire ilaçlama işlemi diğer böcek ilaçlama uygulamalarına benzememektedir.
  • Pireler ilaçlanırken en etkili Böcek ilaçlama tekniği olan kokulu ilaçlama kullanılır.

Pire İlaçlama da Son Çare Buharlı İlaçlama

Pire ilaçlama işleminde aşırı pire yoğunluğundan ve pirelerin bünyelerinin diğer böceklere oranla daha dayanıklı olmasından dolayı kokulu ilaçlama ile yapılan müdahale yeterli olamayabilir. Bu yüzden ilaçlama firmaları son çare olarak buharlı ilaçlama tekniğini tercih etmektedir. Buharlı ilaçlama tekniği pirelere karşı %100 olarak net ve kesin bir çözüm sağlar.  Firmamızı arayarak pire ilaçlama başta olmak üzere bütün haşere ve böcekler konusunda 7/24 ilaçlama talep etmeniz mümkündür. Firmamızın çağrı merkezi sizlere sadece ilaçlama değil danışmalık konularında da hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir