Kadıköy Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama

Kadıköy Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama

Haşereler; pis alanlarda yaşayan, insanların yaşam alanlarına yine bu pis alanlar yoluyla giren zararlı canlılardır. Hijyenin olmadığı alanlarda barınmayı severler ancak, bazı durumlarda hijyenik ortamlara da müdahil olabilirler. Bu gibi durumlarda söz konusu hijyen ortamı yok olmakta ve insan sağlığına zarar verecek bir ortam oluşmaktadır. Bununla mücadele edebilmek adına, profesyonel ve kaliteli bir ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Bireysel olarak gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Buna ek olarak, yanlış uygulama yapılması halinde sağlığa zararlı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple, Kadıköy Söğütlüçeşme böcek ilaçlama servisi gibi prestijli firmalarla anlaşmalı olarak ilaçlama hizmetleri gerçekleştirilmelidir.

Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama Uygulamaları

Haşere türleriyle mücadelede 30 yıldır kesin çözüme ulaşan Söğütlüçeşme Kadıköy böcek ilaçlama firması; tüm haşerelere %100 çözüm sağladığı ilaçlama uygulamalarıyla İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm semt ve mahallelerine yardım sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı onaylanan haşere ilaçları ile işlem yapan firmamız; ilaçlama yöntemleriyle de Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlık kriterlerine uygun hizmet vermektedir. Uzman ilaçlama ekipleri tarafından geliştirilen ilaçlama yöntemleri; haşerelerin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak hazırlanan içeriğe sahip olup tüm böcek ve haşere türleri üzerinde %100 etki sağlamaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama ekiplerinin kullandığı ilaçların, haşereler dışında hiçbir canlıya zararı olmadığı yapılan çalışmalarla ispatlanmıştır. Uygulanacak ilaçlama yöntemi; halihazırda bir istila olup olmadığı, istila eden haşerenin türü ve cinsi, ilaçlanacak alanın hacmi ve nitelikleri gibi bazı değişkenlere göre belirlenmektedir.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama: Bu uygulama geniş alanlarda ve haşere istilasının yoğun olduğu bölgelerde uygulanmaktadır. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki farklı yöntemle uygulanır. Kokulu ilaçlama yöntemi, daha kısa sürede sonuç vermekle birlikte işlem esnasında alanın boşaltılması gerekmektedir. Kokusuz ilaçlama ise boşaltılması mümkün olmayan alanlarda tercih edilir. İlacın etki sağlayabilmesi için sıvı ilaçlamadan sonra bir müddet sulu temizlik yapılmaması gerekmektedir.
  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği için etkilidir. Bu böceklerin istila ettiği alanlarda bu yöntem tercih edilmektedir. Kokusuz olması sebebiyle işlem esnasında alanı terk etmeyi gerektirmez.
  • Fare İstasyonu: Fareler için en çok tercih edilen ilaçlama uygulamasıdır. Fare ilacı korunaklı bir kutuda tutulur ve böylece başka canlılar ilaçtan etkilenmemiş olur. Fare kutuya girip ilacı yedikten kısa süre sonra ölür ve koku oluşumu da önlenmiş olur.

7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yöntemlerimiz ve ekonomik ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir