Suadiye Böcek İlaçlama

Suadiye Böcek İlaçlama

Suadiye böcek ilaçlama servislerimizde görev alan bütün personeller uzman seviyeye ulaşmıştır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan en büyük ilçelerinden Kadıköy’ün en önemli mahallerinden olan Suadiye en çok böcek ilaçlaması yaptığımız mahalledir. Suadiye Böcek İlaçlama firması;

  • Ev, işyeri, depo, havalandırma, fabrika, ofis, bahçe, hastane, dershane, okul, yuva gibi açık kapalı tüm yaşam alanlarınızda fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Böcek ilaçlama Suadiye Kadıköy şirketi, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve profesyonel hizmet anlayışı ile Suadiye böcek ilaçlama şirketleri arasında en çok tercih edilen ilaçlama şirketidir. Alanında uzmanlaşmış böcek ilaçlama servisi elemanlarımız, size en uygun ilaçlama yöntemini uygulayarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Suadiye böcek ilaçlama firması olarak, müşteri memnuniyeti esaslı hizmetimizle, her türlü sorununuza yedi gün yirmi dört saat müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla destek vermekteyiz.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz farklı hizmet sunması ve sağlığınıza zarar veren haşereleri ortadan kaldırılması nedeni ile büyük bir görevi üstlenmektedir. Haşere sorununa göre değişkenlik gösteren ilaçlama tekniklerimiz;

  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • Sıvı İlaçlama Yöntemi
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Fare İstasyonları Tekniği’dir.

Fareler insanlara zarar veren kemirgen canlılardır. Ruhsatsız firmalar, fare yuvalarını yok etmekte tam olarak başarılı olamazlar. Tüm yuvaları yok olmayan fareler, yeniden ortaya çıkarak size zarar vermeye devam eder. Ancak profesyonel böcek ilaçlama şirketleriyle anlaşarak, bu sorununuzu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. İstanbul Suadiye böcek ilaçlama hizmetleri, uzun yılladır profesyonel olarak sektörde hizmet vermektedir.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Kontrol altına aldığımız haşereler farklı tür ve özelliklere sahiptir. Türkiye’nin coğrafi konumu nedeni ile hemen her yerde bulunabilen haşerelerini başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Kapalı alanlarda kendine yayılma fırsatı bulan; hamam böceği (Alman/Amerikan hamam böceği) ve yine bu türe ait olan kalorifer böceği, kakalak, kalorifer böceği, karafatma özel tabanca şeklinde olan jel ilaçlama tekniği ile kontrol altına alınmaktadır.
  • Türkiye’de son yıllarda adından sıkça söz ettiren; kene haşeresi ve ölümcül riske sahip olan yılan, akrep gibi haşerelerde kullandığımız sıvı ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
  • Sıvı ilaçlama metodunun etkili olduğu haşereler bununla sınırlı değildir. Uçuşan haşereler arasında yer alan; sivrisinek, arı, pire, mayt üzerinde etkili olan bu yöntem oldukça pratik bir uygulamadır.
  • Eşyalarınızı kemiren tahtakurdu ve karıştırılan tahtakurusuna yönelik sıktığımız böcek ilaçları; deri böceği, kulağakaçan, danaburnu, güve ve kertenkele üzerinde de etkilidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir