Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla böcek ilaçlama İstanbul Anadolu Yakası’nda başlayan faaliyetlerini sağladığı başarılar ile tüm İstanbul ilçelerine yaymıştır. Tuzla İstanbul’un ilçeleri arasında en çok gelişmeye eğilimli ilçelerinden biridir. Hızla kalkınmaya devam eden ilçemiz, birçok sektörde de büyük iş yerleri ile pek çok kişiye büyük istihdam ortamı yaratmaktadır. İş yerlerinin sıklığı, elbette haşereler için de uygun ortam oluşturmaktadır. Bu nedenle ilçemizde ilaçlama işlemleri çoğunlukla periyodik ilaçlama şeklinde uygulanmaktadır. Tuzla haşere ilaçlama operasyonlarında görevlendirdiğimiz bütün çalışanlar müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan bir yapıdadır. Maddi kar elde etmeden çok önce insan sağlığına zarar veren riskleri ortadan kaldırmayı amaçlayan Tuzla Böcek İlaçlama servisimiz yılın 365 günü arayabilirsiniz.

Periyodik İlaçlama Nedir?

Periyodik ilaçlama nedir? Sorusuna vereceğimiz yanıtlar haşerelerin yarattığı tahribasyonu anlamanızda etkili olacaktır. Açık alanlardan kapalı alanlara doğru ilerleyişini sürdüren haşereler farklı böcek ilaçlama teknikleri ile kontrol altına alınabilmektedir. Periyodik haşere ilaçlama, ilaçlama yapılacak mekana haşereler girmeden yapılan, belirli aylarda ve belirli aralıklarla uygulanan bir ilaçlama hizmetidir. Oldukça sağlıklı ve tam koruma sağlayan bu yöntem halkımızın ve iş yeri sahiplerinin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Firmamızda;

  • Kapalı mekanlarda uyguladığımız jel ilaçlama tekniği
  • Açık alanlarda başvurduğumuz sıvı ilaçlama metodu
  • Tüm mekanlarda uygulama fırsatı bulduğumuz fare istasyonları
  • Haşere yoğunluğuna göre karar verdiğimiz kokulu ve kokusuz ilaçlama teknikleri kullanılmaktadır.

Başınız haşereler ile dertte ise ve profesyonel bir şirketten destek almak istiyorsanız bizleri her daim arayabilirsiniz.

En kaliteli ve En Garantili Hizmet

Elbette ilaçlama yaptıracak her kişi, firma seçerken sıklıkla arada kalmaktadır. Firmaların çokluğu, insanları kandırmak için söyledikleri gösterişli laflar pek çok kişiyi kandırmaktadır. Hem zamanınızdan hem de paranızdan olmamak için, gösteriş yapmayı değil iş yapmayı seven firmamızın sizlere sağladığı hizmetlerden hemen yararlanabilirsiniz.

  • En sık ilaçlama yaptığı haşere türleri; Alman ve Amerikan hamam böcekleri, kalorifer böcekleri ve kakalak, pire, fare türleri ve sinek türlerinin hepsi, kene gibi…
  • Sıcaklıklar ile beraber şikayetin de arttığı tahtakurusu, gümüş böceği ve tespih böceği haşeresine yönelik etkili ilaçlar kullanmaktayız.
  • Hamam böceği familyasından olan karafatma ve farklı bir türe ait olan çekirge ve kırkayak haşeresinden firmamız yardımı ile kurtulabilirsiniz.
  • Daha zararlı olan türler ise yılan, çıyan, akrep, örümcek, helikopter böceği, dişi sivrisinek gibi…

Tuzla böcek ilaçlama firmamıza ulaşmak için çağrı merkezlerimizi her zaman arayabilir, sizlere sunduğumuz yöntem ve teknikleri, ilaçlama yapmak istediğiniz haşere türüne göre öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir