Kadıköy Zühtüpaşa Böcek İlaçlama

Kadıköy Zühtüpaşa Böcek İlaçlama

Zühtüpaşa böcek ilaçlama şubemizde düşük fiyatlarda, kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından sıvı ve jel ilaçlarla uygulanan yöntemler sayesinde, tüm haşere türleri üzerinde kalıcı çözümler sağlamaktayız. Her yere kaliteli hizmet politikamız ile Kadıköy’ün bütün mahallerinde ekonomik fiyatlarda işlem yapmaktayız. Kadıköy Zühtüpaşa semti ile hizmetini sınırlı bırakmayan İstanbul ilçelerinin tümünde faaliyet gösteren şirketimizde modern böcek ilaçlama yöntemleri kullanılır.

  • Sürüngen haşere gruplarına kullandığımız jel ilaçlar
  • Havada uçuşan ve kontrol edilmesi zor olan haşerelerde etki eden sıvı ilaçlar
  • Kemirgen haşereler arasında yerini alan farelerde fare istasyonları

Başarılı sonuç almamızda en büyük yardımcımızdır. Vatandaşlarımıza farklı hizmet sunmak amacı ile başvurduğumuz kokulu ve kokusuz ilaçlama metotlarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımıza çağrı bırakmaktır.

7/24 Güvenilir Hizmet

Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları kullanan firmamız tarafından 7/24 güvenilir hizmet almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini esas alarak, haşerelerin yarattığı tüm sorunları çözüme kavuşturmaktayız. Bulunduğu alanlarda sağlık sorunu yaratan haşereler ile profesyonel olarak mücadele etmekteyiz.  Uzmanlarımız tarafından yapılan her uygulama bilinçli olarak gerçekleştirilmektedir.  Uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğü, haşerenin türü ve yoğunluğu uygulamayı belirlemektedir. Duruma göre kokulu ve kokusuz yöntemlerle işlem gerçekleştirilmektedir. Zühtüpaşa Kadıköy böcek ilaçlama şubemizin uzman kadrosu size en uygun olan pest kontrol işlemini gerçekleştireceklerdir. Haşerelerin yaşam alanları genellikle doğal alanlardır. Ancak aç kaldıklarında kapalı mekanlarda da yuva yapabilirler. Evlerimizde bulunması insanların açısından hem psikolojik, hem de fizyolojik açıdan sorun yaratır.

Haşereler Evlerimize Nasıl Girer?

Haşereler evlerimize nasıl girer? Sorusu haşerelerden korunurken hangi alanlara dikkat etmeniz gerektiği açısında önemlidir. Haşereler evlerinize;

  • Açık cam ve kapılardan
  • Dışarıdan satın alınan herhangi bir eşya üzerinden
  • Market poşetleri üzerinden
  • Evcil hayvanlar üzerinden
  • Su ve kalorifer borularından girer.

Haşerelerin bu ilerleyişini durdurmak ise tamamen sizlerin elindedir. Bireysel metotları bir kenara bırakıp modern tekniklere başvurarak haşereleri yaşamınızdan sonsuza kadar çıkarabilirsiniz.

Evlerimizde Bulunabilen Zararlı Canlılar

Evlerimize giren zararlı canlılar ile tanışıklığınız mutlaka vardır. Ahşap eşyaları kemiren tahtakurdu ve adını karıştığımız tahtakurdu haşereleri yine farklı familyaya ait olan akrep, yılan ve kene üzerinde etkili olan sıvı ilaçlar ile yok edilebilir. Fare kapanlarını çöpe atmanızı sağlayan fare istasyonları fare ve soydaşı olan fındık faresi, lağım fare ve çatı faresi üzerinde etkilidir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz jel ilaçlama tekniği hamam böceği, kakalak ve kalorifer böceği üzerinde etki ederek yok edilmelerini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir